امضا تفاهم‌نامه همکاری مرکز مالی ایران و شرکت کارگزاری بانک صادرات
مرکز مالی ایران به عنوان بازوی آموزشی بازار سرمایه با شرکت‌ کارگزاری بانک صادرات تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.

به گزارش بورس فوری،مرکز مالی ایران به عنوان بازوی آموزشی بازار سرمایه با شرکت‌ کارگزاری بانک صادرات تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد. این تفاهم‌نامه به مناسبت سی‌امین سالگرد تاسیس کارگزاری بانک صادرات و در دومین روز برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور به امضای محبوبه جعفری، مدیرعامل مرکز مالی ایران و سید هادی ابطحی مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک صادرات رسید.

هدف از امضای این تفاهم‌نامه استفاده از ظرفیت‌ها و توانایی‌های علمی، اجرایی، از طریق تبادل دانش و برقراری ارتباط علمی و آموزشی بین مرکز مالی ایران و شرکت کارگزاری بانک صادرات است. برخی از محورهای تفاهم‌نامه به شرح زیر است:

_تبادل دانش و برقراری ارتباطات علمی و به اشتراک گذاشتن تجارب علمی یکدیگر

_ همکاری در حوزه‌های آموزشی و صدور گواهینامه‌ها

_در اختیار قراردادن فضای آموزشی و تمامی امکانات از سوی دو مجموعه برای پیشبرد و ارتقا کیفیت برگزاری رویدادهای آموزشی

_ مشارکت در برگزاری همایش‌ها و سمینارها و کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های تخصصی مرتبط

_ معرفی اساتید و متخصصان بازار سرمایه برای همکاری و برگزاری دوره‌های آموزشی

_ سایر همکاری‌های لازم در طول اجرای این تفاهم‌نامه


لازم به ذکر است که مرکز مالی ایران به عنوان شرکتی دانش بنیان و با سهامداری شرکت بورس اوراق بهادار تهران، بورس کالای ایران، فرابورس ایران، بورس انرژی و سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از سال ۱۳۸۷ در حال فعالیت است. عمده فعالیت‌های این شرکت ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی، مالی و مشاوره در بازار پول و سرمایه است.

شرکت کارگزاری بانک صادرات نیز با ۳۰ سال سابقه فعالیت از شرکت‌های زیرمجموعه بانک صادرات است. کارگزای بانک صادرات با بیش از ۶۰ شعبه فعال و ۱۵۰ هزار مشتری وفادار در حوزه بورس اوراق بهادار، بورس کالا، بورس انرژی، معاملات آتی و ... خدمات متنوعی به مشتریان خود ارائه می‌دهد.


امضا تفاهم‌نامه همکاری مرکز مالی ایران و شرکت کارگزاری بانک صادرات 

0 نظر:

نظر بدهید