آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان
کارمزد بیت‌کوین پس از رکورد میانگین روزانه ۱۲۸ دلار در رویداد هاوینگ، سقوط کرد.

به گزارش بورس فوری،میانگین کارمزدهای پرداخت شده برای بیت‌کوین تنها یک روز پس از رسیدن به میانگین رکورد ۱۲۸ دلار در ۲۰ آوریل به شدت کاهش یافته است.

از ۲۱ آوریل، کارمزد بیت‌کوین (BTC) به‌طور متوسط به هشت تا ۱۰ دلار برای تراکنش‌های با اولویت متوسط نزول کرده است. روز گذشته، کارمزد بیت‌کوین به ۷۸.۳ میلیون دلار رسید و با رقم ۲۴ برابری، اتریوم را شکست داد.

پرداخت‌های زیاد کارمزد بلاک به ماینرها در طول روز هاوینگ به این معنی بود که آنها در ابتدا تحت تاثیر هاوینگ، از ۶.۲۵ بیت‌کوین به ۳.۱۲۵ بیت‌کوین قرار نگرفتند، اما اکنون که میانگین هزینه بلوک بسیار کمتر از ۳.۱۲۵ است.

در همین حال، کارمزدهای بیت‌کوین برای ۶ روز متوالی بین ۱۵ تا ۲۰ آوریل بالاتر از اتریوم بوده و میانگین کارمزد هفت روزه آن به ۱۷.۸ میلیون دلار رسیده است.

کریپتو نوشت، به گفته کوین گیکو، رویداد هاوینگ تاثیری اساسی بر قیمت بیت‌کوین نداشته و از آن زمان تاکنون ۱.۵ درصد افزایش یافته و به ۶۴هزار و۸۴۰ دلار رسیده است.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲.۴۳ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۰۷ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۳.۵۹ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۱۴ درصد افزایش روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۶۴.۷۴ میلیارد دلار است که ۴.۶۲ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۵.۲۷ میلیارد دلار است که ۸.۱۴ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۵۹.۷۸ میلیارد دلار است که ۹۲.۳۴ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ساعت ۱۱:۵۲ دقیقه به وقت شرقی)

۱- بیت‌کوین

قیمت: ۶۶ هزار و ۱۸۵.۹۴ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۷۶ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۶ درصد کاهش

۲- اتریوم

قیمت: ۳۲۱۸.۱۲ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۳۸ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۲۶ درصد کاهش

۳- تتر

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۷ درصد کاهش

۴- بایننس کوین

قیمت: ۶۰۵.۵۲دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۳۹ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۸۶ درصد افزایش

۵- سولانا

قیمت: ۱۵۴.۰۷ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۷۱ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۳۰ درصد کاهش

0 نظر:

نظر بدهید