ارزش پالایش یکم  ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ چقدر شد؟
صندوق پالایش یکم، امروز در چهارمین روز هفته جاری مثبت به اتمام رسید و در پایان معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش‌یکم با ۳.۲۱ درصد رشد نسبت به روز معاملاتی قبل ۸۰ هزار و ۵۰۰ ریال معامله شد

به گزارش بورس فوری،

شاخص کل بورس تهران امروز پس از ۲ روز افت متوالی صعودی شد و در همین راستا ارزش پالایش یکم نیز با افزایش همراه بود. در ابتدای بازار شبندر، شپنا، شتران، شبریز مثبت و متعادل معامله شدند. در پایان معاملات شپنا (پالایش نفت اصفهان) و شبریز (پالایش نفت تبریز) بیشترین ورود پول حقیقی را داشتند و شبندر بیشترین ارزش معاملات را داشت و شتران نیز رتبه سوم بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد.
سهامدارانی که بعد از یک سال از فروش هنوز این صندوق را نگهداری کرده اند، الان زیان ۱۹ درصدی را متحمل شده‌اند.
نماد شتران (شرکت پالایش نفت تهران) با رشد ۳.۵۶ درصدی و نماد پالایش نفت اصفهان (شپنا) افزایش ۳.۰۹ درصدی و نماد شبریز (پالایش نفت تبریز) با رشد ۴.۷۸ درصدی و شبندر (پالایش نفت بندرعباس) با افزایش ۳.۹۷ درصدی امروز را به پایان رساندند.


ارزش پالایشی یکم ۲۳ شهریور ۱۴۰۰

امروز سه شنبه ۲۱ شهریورماه ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با رشد ۳.۲۱ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۵۰ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۴ میلیون و ۲۵ هزار تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با افزایش ۴.۳۲ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۱۳۷ تومان معامله شد.
این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

0 نظر:

نظر بدهید