از افزایش سرمایه چند نماد تا خبری برای سهامداران حکشتی و افزایش نرخ برای این نمادها
بورس فردا ۱۱ اردیبهشت ماه در حالی کار خود را آغاز خواهد کرد که این اخبار می‌توانند تا حدودی برای سهامداران مهم باشند؛ بنابراین توصیه می‌شود قبل از معاملات فردا این اخبار را بخوانید.

به گزارش بورس فوری، بورس فردا سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه در حالی کار خود را آغاز خواهد کرد که این اخبار می‌توانند تا حدودی برای سهامداران مهم باشند؛ بنابراین توصیه می‌شود قبل از معاملات فردا این اخبار را بخوانید.

۱- خاندوزی: گفتگوی بسیارسازنده‌ای با همتای سعودی داشتیم. جناب فیصل ابراهیم با هر ۵ پیشنهاد ایران موافقت نمود و بر تدوین نقشه‌راه همکاری‌های اقتصادی بخش دولتی - خصوصی و سرعت در اجرای آن، تاکید کرد

۲- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس به رئیسی: با سیاست‌های بانک مرکزی منتظر شوک ارزی باشید

۳- دالبر افزایش نرخ گرفت: نرخ فروش برخی از محصولات این شرکت به جهت پوشش هزینه‌های ناشی از افزایش قیمت مواد اولیه و اقلام بسته بندی افزایش یافته است.

۴- کماسه بر اساس مصوبه هیأت مدیره شرکت تامین ماسه ریخته گری، با توجه به افزایش سطح عمومی قیمت‌ها و رشد قیمت تمام شده محصول تولید شده، هیأت مدیره با اعمال افزایش نرخ محصولات شرکت به طور متوسط حدود ۲۱% از تاریخ ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ موافقت نمود.

۵- محصولات «شلیا» گران شد: شرکت مواد ویژه لیا اقدام به افزایش نرخ فروش محصول تیشو الیاف شیشه به مقدار ۲۳ درصد نموده است.

۶- «سیمرغ» میزان افزایش سرمایه را افزایش داد: شرکت سیمرغ تغییر خبر داد که میزان افزایش سرمایه از ۲۵.۰۰۰.۰۰۰ میلیون ریال به ۳۰.۰۰۰.۰۰۰ میلیون ریال شرکت سیمرغ که به تصویب هیئت مدیره رسیده است.

۷- مهم برای حکشتی: واگذاری سهام متعلق به دولت به سازمان تامین اجتماعی

۸- مجوز افزایش سرمایه ۱۰۰% وجامی از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی صادر شد

۹- حجم مبنای شرکت سرمایه‌گذاری جامی (وجامی ۱)، از روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ معادل ۱۰ درصد سرمایه پایه شرکت (۲۵۰، ۰۰۰، ۰۰۰ سهم) لحاظ خواهد شد.

۱۰- افزایش سرمایه ۱۲۵ درصدی "ثفارس" به ثبت رسید

0 نظر:

نظر بدهید